Protislnečná fólia COOL 70 XT

Veľmi svetlá, takmer číra fólia bez zrkadlového efektu. Po inštalácii na sklo je takmer nepozorovateľná. Je vyrobená spojením najnovších technológií IR a nano CERAMIC, čo umožňuje extrémne čistú priehľadnosť a zároveň vysoký výkon pri minimálnom zafarbení. Fólia má vysoké účinky pre zadržanie slnečnej energie, zabraňuje prehrievaniu interiéru a chráni materiál v interiéri pred vybliedaním. Oproti bežným protislnečným fóliám má silnejšiu hrúbku a z toho dôvodu zaisťuje zároveň funkciu ochrannej fólie. Vhodná pre použitie hlavne tam, kde je potrebné zabrániť nadmernému prehrievaniu interiéru bez zatmavenia skiel (t.j. maximálny prestup svetla), napríklad domy, byty, komerčné, pracovné, výrobné priestory a podobne. Ideálne využitie fólie je aj na historické a pamiatkové, chránené budovy. Inštaluje sa na vonkajšiu stranu skla.

Parametre fólie

Farba: ľahký modro - šedý odtieň

Reflexia: nereflexná

Štruktúra: IR, nano Ceramic

Vrstvy: 2

Hrúbka: 3,5 mil

Celková slnečná energia (%)

Prenesená: 36,7

Absorbovaná: 57,2

Odrazená: 6,1

Celkovo zadržaná: 48,1

Zníženie slnečného tepla: 47

Viditeľné svetlo (%)

Odrazené Int.: 7,6

Odrazené Ext.: 7,7

Prenesené: 70,2

Celovo zadržané IR: 92

Tieniaci koeficient: 0,64

Faktor "U": 1,05

Celkovo zadržané UV: 99%

Emisivita: 0,84 

Poznámka:
Všetky uvedené technické parametre sú merané na skle float hrúbky 3 mm. Na inom type skla môžu byť vlastnosti fólie a ich parametre odlišné. Pokiaľ potrebujete poradiť s vhodným výberom fólie, kontaktujte nás. Všetky fólie zadržia minimálne 97% UV žiarenia (merané hodnoty sú uvedené pri 300 - 380 nm). Všetky fólie majú na svojom povrchu tvrdenú protioderovú vrstvu. Tieto dáta vychádzajú z merania a testovacích metód podľa ASTM, ASHRAE, a AMICAL, nedá sa však na ne vždy stopercentne spoľahnúť, pretože pre rôzne špecifické aplikácie fólie sa bude líšiť aj ich výkon podľa spôsobu a podmienok aplikácie. V hodnotách môžu byť odchýlky, ktoré sú však v súlade v rámci výrobných štandardov pre okenné fólie. Na všetky okenné fólie sa vzťahuje záruka.

MÁTE ZÁUJEM O VYPRACOVANIE NEZÁVäZNEJ INDIVIDUÁLNEJ CENOVEJ PONUKY?

Informácie o firme

  • PB Service s.r.o.
  • Drieňová 17, Bratislava
  • +421 904 663 279
  • info@folianaokna.sk
  • Uvedená adresa je iba sídlo firmy, nie kamenná ani vzorková predajňa.
  • IČO: 46775005
  • DIČ: 2023569713
  • IČ DPH: SK2023569713
© 2021 Glassfol. All Rights Reserved.
Využívame súbory cookies na zlepšenie zážitku z vašej návštevy. Vďaka súborom cookies môžete naplno využívať výhody stránok.
Viac informácií Rozumiem